1. Думай і багатій – Наполеон Хілл
Автор дослідив сотні мільйонерів і вивів формулу успіху, потім описав її в книзі. Читаючи цю формулу ви можете зрозуміти, що ви робите не так, опрацювати ці недоліки і вийти на новий рівень.

2. Чернець, який продав свій феррарі – Робін Шарма
Справжній сенс існування, прихований від сучасної людини ним же створеними умовностями успішного життя, розкривається перед читачем у світлі вічних принципів тибетських мудреців.

3. Сім навичок високоефективних людей – Стівен Кові
Ця книга – світовий супербестселер, праця № 1 по темі особистісного росту. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса.

4. Як працювати по 4 години на тиждень – Тімоті Ферріс
Автор розповідає про секрети «нових багатіїв» – представників субкультури що швидко набирає популярність, які відмовилися від «синдрому налагодженого життя» і навчилися вести розкішне життя «тут і зараз», керуючи своїм часом і більшу частину життя подорожуючи по світу.

5. Несвяті святі – Архімандрит Тихон
Безперечно, найкраща книга для розвитку душі і людяності. Книга про Великі вчинки простих людей. Необхідна до прочитання тим, хто хоче бути духовно розвиненою людиною.