Так хочеться іноді побувати десь в особливому та незвичному місці, щоб набратись нових вражень та зарядитись позитивною енергією. Якщо у вас також дуже часто виникає  таке бажання, вам обов’язково потрібно завітати Saloon “Rancho”, оскільки він дійсно відрізняється від звичних закладів у Чернівцях. Атмосфера Дикого Заходу не залишить байдужим нікого, а смачна їжа змусить закохатися в цей заклад раз та назавжди.

Тут вас здивує все – смачна кухня, особливий настрій, незвичний інтер’єр, дружня атмосфера, живе спілкування, зустріч старих та нових знайомих.

А інтер’єр дійсно захоплює дух: стільці з формі сідла, на яких ви точно відчуєте себе справжнім ковбоєм, рамки з надписом «Wanted», афіші, листівки, газети часів Дикого Заходу, металеві світильники, фото ковбоїв, іменні стільці, ковбойські капелюхи, металеві наручники для бандитів та грабіжників, металеві голови биків, щілина в замку через яку можна побачити багато цікавого, люстри у вигляді жіночого бюсту, ковбойська зброя та багато інших дрібниць, які допоможуть поринути в часи відважних ковбоїв.

В закладі є три зали, перший зал одразу перенесе Вас на Дикий Захід, адже тут інтер’єр справжнього американського салуна, тільки виглядає він респектабельніше і затишніше. Тут лунає тематична музика, транслюються фільми, панує весела атмосфера.

Другий зал ідеально підійте для ділових зустрічей, сімейної вечері чи банкеку, адже тут менш чутна музика та є можливість поспілкуватися.

Третій зал – «Adult Only 18+». Тут ви зможете відпочити від повсякденної метушні, адже це єдиний зал де немає мобільного покриття. Також тут можна побачити через щілину в замку пікантні фото подружок ковбоїв.

Приємним бонусом до атмосфери та кухні є постійні акції, які  зроблять ваш відпочинок ще приємнішим. В понеділок при замовленні риби з хосперу, келих французького чи італійського вина в подарунок.

По вівторках при замовленні пасти, отримуєте склянку фрешу 250 мл в подарунок

В середу діє «Акція 1 + 1».  При замовленні будь-якої піци другу отримуєш в подарунок.

Четвер – день шотів. Всі шоти по 35 грн.

В п’ятницю безліміт на пиво.

По суботах при замовленні стейка, салат  в подарунок.

А в неділю в Rancho діє одразу дві акції: на всі кальяни знижка 50% та при замовленні 2 коктейлів, третій в подарунок.

Обирайте ідеальний для вас день.

Якщо ви любитель м’яса та пива – saloon стане для вас раєм на землі, тільки тут можна скуштувати таке смачне та ніжне м’ясо  з хосперу. Заклад просто ідеально підійде як для брутальних чоловіків – так і для ніжних леді. А зрештою, неважливий статус, вік, дохід чи професія, основне жага до життя та внутрішня свобода. Тому , не зволікайте – приходьте та побачте все на власні очі .
Чекаємо Вас за адресою вул. Головна, 80
Телефон: 099 423 85 87
Слідкуйте за нами у Facebook – https://www.facebook.com/saloonrancho/
Instagram – https://www.instagram.com/saloonrancho/