Комп’ютерні технології

Тут багато варіантів заробітків. Одним з найпопулярніших, що приносять великі доходи, стає бізнес на 3D технології (від пошиття одягу до будівництва будинків), але на жаль, він потребує серйозних вкладень. Але і прибуток від нього буде висока, так як ця сфера ще досить мало освоєна і конкурентів в ній не так вже й багато.
А ось з простих варіантів, які не потребують особливих вкладень – рекламне агентство. Його можна для початку організувати вдома. Все, що потрібно – це наявність комп’ютера, принтера, сканера, креативне мислення і необмежена фантазія. І весь капітал, який є, краще всього вкласти в рекламу цього свого агентства: флаєри, наприклад. Ну і шукати собі клієнтів на відповідних сайтах.
Також актуальним може стати створення сайтів та веб-дизайн, які теж не вимагають ніяких вкладень, достатньо просто щодня гортати фріланс сайти і знаходити собі замовників. І хоча в цій ніші багато конкурентів, але боятися цього не варто. Бажаючих зробити собі сайт теж не убуває, загалом, клієнтури вистачить на всіх.