Instagram: публікувати фото можна через браузер

Однак, десктопна версія сайту залишиться колишньою: додавати фото з комп’ютерів як і раніше неможливо.

  • Представив функцію накладення віртуальних масок на обличчя користувачів.

Twitter: штучний інтелект визначить стрічку користувачів

Штучний інтелект дозволить Twitter підраховувати тисячі повідомлень в секунду і регулярно покращувати автоматичні рекомендації. Він враховує такі фактори, як наявність фото в твіти, кількість ретвітів, лайків та попереднє взаємодія користувача. За словами розробників, новий алгоритм збільшить час, проведений користувачами в системі.

Facebook: сім нових розширень для Messenger

Тепер користувачі зможуть обмінюватися новинами з таких сервісів, як Spotify, theScore, Food Network, the NBA, OpenTable, The Wall Street Journal і Kayak. Крім того, з’явилася можливість сканувати QR-коди, грати в Instant Games і ділитися своїми stories.

Snapchat: відеореклама Snap Ads

Snapchat анонсував платформу Ad Manager. Тепер купувати рекламу в додатку можна без сторонніх сервісів. Також у користувачів буде можливість відстежити ефективність рекламних кампанії. Для цього розробляється інструмент Mobile Dashboard. Правда, для України і країн СНД новинка поки недоступна.

І знову Facebook: реакції під коментарями

Крім стандартних лайків користувачі можуть показати коментаторам свою любов, сміх, подив, сум і злість. Щоб реагувати на коментар, необхідно навести курсор на кнопку «Мені подобається»