Однією з послуг лабораторії маркетиновиї ідей LimeMarketing є інтернет-маркетинг. Ми допомагаємо своїм клієнтам розвивати бізнес за допомогою мережі Інтернет, шляхом залучення цільової аудиторії, підвищення її лояльності та зміцнення бренду клієнта.

Основними інструментами і-маркетингу є:

1. SMM
Соціальні мережі дуже широко увійшли в наше повсякденне життя і істотно впливають на прийняті нами рішення. У мережах Vkontakte, Facebook, «Однокласниках», Instagram, LinkedIn зареєстровані мільйони користувачів. Всі вони – ваші поточні або майбутні клієнти.
2. Контекстна реклама
Контекстна реклама – це розміщення оголошень сайту компанії в результатах пошуку Google і "Яндекс". Це найпростіший спосіб отримати потенційних клієнтів на ваш сайт. Вже через кілька годин після запуску реклами на ваш ресурс почнуть заходити клієнти, які шукали продукцію або послуги вашої компанії. Контекстна реклама має широкі можливості «націлювання» на потрібну вам аудиторію за географічною ознакою, віком, інтересам, купівельної спроможності, і багатьма іншими показниками.
3. Пошуковий маркетинг
Пошуковий маркетинг (SEO) – це комплекс заходів по залученню відвідувачів на сайт за допомогою інструментів пошуку: сайти ЗМІ, соціальні мережі, пошукові системи Google, Яндекс, відгуки, відеоогляди, фотографії.
4. E-mail маркетинг
E-mail маркетинг – найбільш доступний і в той же час – дієвий інструмент залучення та повернення клієнтів. Дозволяє суттєво збільшити кількість повторних продажів і рівень залученості клієнтів за допомогою роботи з вашою базою даних e-mail адрес. Аналізуючи історію покупок і поведінку клієнтів, можна створити систему відправки по електронній пошті повідомлень в ті часові проміжки, коли клієнти найбільш схильні до купівлі товарів або послуг.