Вікіпедія пропонує наступний варіант перекладу з грецького слова «стратегія»:

«Стратегія – наука про війну зокрема наука полководця, загальний, чи не деталізований план військової діяльності, що охоплює тривалий період часу, спосіб досягнення складної мети, пізніше взагалі будь-якої діяльності людини».

Стратегія підприємства – це формально описані способи досягнення цілей: які бізнеси розвивати, з якими клієнтами працювати, яку інфраструктуру і бізнес-процеси необхідно для цього побудувати, якими знаннями і навичками озброїти персонал, як його мотивувати. План стратегічного розвитку відповідає на питання «що необхідно зробити для досягнення поставлених цілей» та завжди має окреслені терміни.

Тому особливо зараз, в ситуації дуже жорсткої конкурентної боротьби стратегія розвитку організації набуває дуже серйозне значення.

Стратегічне управління – це сукупність п’яти взаємопов’язаних управлінських процесів:

  • визначення цілей;
  • аналіз середовища;
  • вибір стратегії;
  • виконання стратегії;
  • оцінка і контроль виконання.

У різних книгах, статтях і підручниках описуються безліч різних технологій розробки, створення, побудови стратегії організації.

Якщо у вас виникають питання як при наявності дефіциту часу розібратися з усім цим різноманіттям методів, способів і вирішити  якою технологією скористатися та зрозуміти наскільки розроблена стратегія буде життєздатна і успішна, звертайтесь за консультацією та порадою до лабораторії маркетингових ідей LimeMarketing. Ми допоможемо вам проаналізувати ринок та обрати оптимальну для вашого розвитку стрпатегію