Початок нового року це шанс почати нове життя та стати кращим. А з точки зору маркетингу – це ідеальна можливість зіграти на цьому.

Пропонуємо перелік продуктів, які ви зможете без проблем продати після новорічних свят.

 

  1. Товари, що допомагають організувати роботу.

Все, що стосується допомоги в організації продуктивності, людьми скуповується з жахливою швидкістю. Починаю простими ручками і блокнотами, закінчуючи планшетами.

 

  1. Товари, які зміцнюють здоров’я.

Тренажери, біодобавки, спортзали і багато іншого – теж посилено купується в січні. Люди починають нове життя, і, як правило, воно починається з вдосконалення свого тіла.

 

  1. Товари, що сприяють чистоті.

Зазвичай перед Новим Роком всі масово прибирають будинки та квартири. І після свят у людей є ще більше бажання підтримувати цю красу в чистоті. Тому миючі засоби, аерозолі, швабри та інші засоби для прибирання  користуються величезним попитом.

 

  1. Товари, які дають змогу почуватися в безпеці.

Яке ж це нове життя, якщо в ньому присутні ризики і небезпека? Добре розходяться всілякі прилади контролю (включаючи камери, датчики, нові замки і т.д.) і програмне забезпечення на комп’ютери.

 

І це лише найбільш ходові продукти, їх перелік можна продовжити і іншими товарами, які пов’язані з новорічною міні-революцією.